Black Wolf Shot - ActivLab

80 % of 100
80 % (21)
Výrobca: ActivLab

Black Wolf Shot je predtréningový stimulant vo forme praktického shotu. Obsahuje zmes funkčných látok v podobe beta-alanínu, kofeínu, fenylalanínu, tyrozínu a vybraných vitamínov skupiny B. Pred výkonom tak spoľahlivo nabudí a dodá chuť vydať zo seba maximum.

1,40 €

Black Wolf Shot je funkčný pre-workout, ktorý spoľahlivo nakopne pred každým tréningom

Black Wolf Shot je funkčný pre-workout, ktorý spoľahlivo nabudí pred silovým aj vytrvalostným tréningom. Obsahuje množstvo funkčných látok na čele s kofeínom, ktorý dodá vítanú vzpruhu pre podanie maximálneho výkonu. Ďalej obsahuje beta-alanín, z ktorého sa v tele tvorí karnozín. Ten súvisí s reguláciou prekyslenia svalov tým, že na seba viaže vodíkové ionty pochádzajúce z kyseliny mliečnej (laktátu). Vďaka tomu je ideálny pre športy s intenzívnymi úsekmi, v ktorých dochádza k vyššej tvorbe laktátu vo svaloch.

V tejto predtréningovke však nechýbajú ani aromatické aminokyseliny v podobe fenylalanínu a tyrozínu. Z nich sa v tele tvoria neurotransmitery, ako je dopamín alebo noradrenalín. Pre komplexnosť je však zloženie obohatené aj o vybrané vitamíny skupiny B. Vitamíny B3, B5 a B12 prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania. Vitamín B3 navyše podporuje správnu látkovú premenu potrebnú na tvorbu energie. V neposlednom rade vitamín B12 pomáha udržiavať normálnu funkciu imunity, nervovej sústavy a psychiky.

Nakopávač Black Wolf Shot vďaka svojmu komplexnému zloženiu ocení každý, kto chce na tréningu podať maximálny výkon.

Black Wolf Shot a jeho výhody

• účinná predtréningovka s kofeínom
  • obsahuje beta-alanín, fenylalanín, tyrozín a vitamíny B3, B5 a B12
  • prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania
  • podporuje správnu funkciu imunity, nervového systému a psychiky
  • prispieva k normálnej látkovej premene, pri ktorej vzniká energia
  • nabudí pred výkonom
  • má formu praktického shotu

Zloženie

Voda, beta-alanín, aromatické aminokyseliny (L-fenylalanín, L-tyrozín), kofeín, regulátory kyslosti (kyselina citrónová, citrát sodný), koncentráty ovocných štiav, aróma, maltodextrín, vitamíny (nikotínamid, pyridoxín hydrochlorid, kyanokobalamín), sladidlá (acesulfám draselný, neotam, sukralóza), konzervačné látky (kyselina sorbová, kyselina benzoová).

Dávkovanie

Vypite 1/2 shotu (40 ml) pred tréningom. Pred použitím pretrepte. Balenie obsahuje 2 denné dávky. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 48 hodín.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty 1/2 shotu (40 ml)
Beta-alanín 2400 mg
Fenylalanín + Tyrozín 500 mg
Kofeín 200 mg
Niacín 16 mg
Vitamín B6 2,1 mg
Vitamín B12 5 mcg

Upozornenie

Určené pre zdravé osoby staršie 18 rokov. Nekombinujte s alkoholom. Neužívajte kofeín z iných zdrojov alebo výrobkov, ktoré môžu mať stimulačný efekt. Ak užívate akékoľvek lieky, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Prestaňte s užívaním, ak na sebe spozorujete akýkoľvek negatívny účinok. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosah detí.

Upozornenie na alergény: Môže obsahovať stopy obilnín obsahujúcich lepok, sóju, mlieko.

Detail produktu
EAN 5907368809663
Forma tekutý
Hlavná kategória Pre-workouty
Bez plastového obalu nie
Bez umelých sladidiel nie
Bez GMO nie
BIO nie
Bezlepkový áno
Bez laktózy áno
Vegetariánsky áno
Vegánsky nie
Zmes zmes
Právna kategória výrobku doplnok stravy
HS kód 21069098: --- Ostatné
Štítky produktu BIRTHDAY10
Vyrobené v EU
Výška 12.00 cm
Šírka 3.50 cm
Dĺžka 3.50 cm
Brutto váha 0.10 kg
Počet kusov v balení 12 ks
Počet kusov na palete 7488 ks
Netto váha 0.08 kg
Distribútor GymBeam, s.r.o. Rastislavova 93, 04001 Slovakia
Ostatné kategórie Nápoje
Anabolizéry a stimulanty
RTD nápoje
Ostatné RTD nápoje

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom.

Recenzie od zákazníkov Black Wolf Shot - ActivLab
Write Your Own Review
Prezeráte si:Black Wolf Shot - ActivLab
Vaše hodnotenie

Globálne hodnotenie produktu

80 %
Priemer z 21 hodnotení
100 %
80 %
60 %
40 %
20 %

Celkové hodnotenie overených nákupov

82 %

Najprínosnejšia pozitívna recenzia

60 %
Taký priemerný stimulant nič extra

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Najprínosnejšia kritická recenzia

20 %
Otrasná chuť ako nejaká ortuť, pump efekt žiaden. za 5 eur si kupim radsej thor shoty, ktore su super ale toto urcite nie!

Bola táto recenzia pre Vás užitočná?

Balenie (ml) Hodnotenie Cena Špeciálna cena Skladom
80 ml
(1)
1,95 € 1,40 €
12 x 80 ml
(0)
21,95 € 15,50 €
Otázky od zákazníkov
Napíšte otázku
Napísať odpoveď
1. Otázka:
Mravčenie
Dobry den, nedocitala som sa o tom mravceni, co sa spomina v recenzii ani v popise. Ked vypijem tento shot, zacne mravcat telo, niekedy az je to neprijemne. Samozrejme to prejde a ucinol tento shot ma dost ucinny. Chcem sa spytat, na zaklade coho vznika to mravcenie? Je to v poriadku? Alebo nejaka alergicka reakcia? Dakujem ????
Odpovedať na otázku
Je pre Vás táto otázka užitočná?
Odpoveď:
Mravčenie
Odpoveď:
Dobrý deň :) spôsobuje ju beta alanín čo je bežná reakcia, v tomto linku sa môžete dozvedieť viac https://gymbeam.sk/blog/beta-alanin-a-jeho-vyuzitie-v-sporte/

Vojtech, team GymBeam
Je pre Vás táto otázka užitočná?